
Op 28, 29 en 30 oktober was Rabobank Hulst aanwezig op de Bouwbeurs in Den Dullaert. Bij onze stand konden alle bezoekers hun vragen stellen aan de Rabobankadviseurs. En door mee te doen met de prijsvraag maakte men kans op de Karwei-kluscheque t.w.v. 250 euro of één van de 5 kluscheques t.w.v. 50 euro.
Rabobank geeft starters in de woningmarkt een extra duwtje in de rug met haar startersactie: 4 maanden geen hypotheekrente én 4 maanden geen premie woonverzekeringen. De prijsvraag "Raad het bedrag in €" had met deze actie te maken. Men moest aangeven wat de (bruto) tegenwaarde was van dit 4 maanden durende voordeel.
Het juiste antwoord was C: € 4.194,72
Dit zijn de winnaars van de 5 kluscheques van 50 euro.
En de heer J. Hoogstrate uit Hulst is de gelukkige winnaar van de kluscheque 250 euro.
We wensen alle winnaars veel klusplezier!
Hulst, 31-10-2011
Deel op HyvesDeel op FacebookDeel op LinkedInDeel via TwitterDoorsturen via GmailDoorsturen via HotmailDoorsturen via e-mail