
Vanaf deze week is duidelijk zichtbaar dat het hoofdkantoor van Rabobank Breda vanaf medio 2013 wordt gehuisvest op de hoek van het Kloosterplein en Vlaszak in het centrum van Breda. Vanuit dit markante punt in het hart van ons werkgebied bieden wij onze klanten straks dienstverlening op maat.
In de loop van 2012 gaat de verbouwing van het pand van start. Het wordt een ruim opgezet kantoor waarmee we voorsorteren op de toekomst en de dienstverlening die daarbij hoort. Snel en eenvoudig bankzaken regelen in combinatie met gespecialiseerd advies: dat is wat klanten de laatste jaren van ons vragen. Het nieuwe adviescentrum in het hart van Breda past daar uitstekend bij.
De Rabobank heeft een hoogwaardig MVO-beleid en behoort qua duurzaamheid tot de top van banken wereldwijd. Niet verwonderlijk dus dat bij de verbouwing van ons nieuwe hoofdkantoor gebruik zal worden gemaakt van duurzame bouwmaterialen, technieken en oplossingen. Ook is het hergebruik van een bestaand gebouw een goed voorbeeld van duurzaamheid.
Het nieuwe kantoor wordt een echte ontmoetingsplek; voor medewerkers, leden en klanten. Adviseurs van verschillende disciplines zoeken elkaar regelmatig op om zo van elkaar te leren en kennis uit te wisselen. Voor onze klanten betekent dit dat zij kunnen rekenen op een optimaal advies dat helemaal afgestemd is op hun behoeften. Advies over hun verzekeringen, hypotheek, beleggingen, ondernemersbelangen of pensioenvoorzieningen; alles bevindt zich onder één dak.
Voor reguliere financiële zaken kunnen onze klanten - behalve in het centrum van Breda - ook terecht op een van onze verkoop- en servicekantoren in IJpelaar, Hoge Vucht, Heksenwiel, Haagsemarkt en in Prinsenbeek. Of via internet, telefoon en Rabo Mobiel. Ook het aantal geldautomaten blijft gelijk. Daar verandert niets aan.
Breda, 9-12-2011
Deel op HyvesDeel op FacebookDeel op LinkedInDeel via TwitterDoorsturen via GmailDoorsturen via HotmailDoorsturen via e-mail