De Floriade is een wereldtuinbouwtentoonstelling, die eens in de tien jaar in Nederland plaatsvindt. In 2012 is dat in de regio Venlo. Het is een groene duurzame beleving, waarbij de interactie tussen mens en natuur centraal staat: met alle zintuigen de tuinbouw beleven. Zo'n 40 landen en 90 bedrijven werken daaraan mee. Tussen 5 april en 7 oktober 2012 verwachten we twee miljoen bezoekers.

De Rabobank is founder –hoofdsponsor- van de Floriade 2012. Het evenement past bij onze positie als mondiale food & agribank. Vanuit haar rol als financiële dienstverlener faciliteert de Rabobank graag de ontwikkeling van de regionale economie. De Floriade kan het bedrijfsleven in Noord-Limburg een flinke impuls geven, zo hebben de economen van de Rabobank berekend.
Rabobank wil actief bijdragen aan de verduurzaming van de wereld, aan de uitdaging om steeds meer mensen van voedsel te voorzien. Ook de Floriade koppelt innovatie en duurzaamheid, waarbij het de uitdaging is om de principes van 'cradle to cradle' toe te passen. Dat betekent stoppen met het maken van slechte producten en streven naar uitsluitend intelligente producten. Die zijn gemaakt van materialen die we steeds weer kunnen teruggeven aan technische of biologische kringlopen. Het eind van het eerste product is het begin van een volgend product.
Neem dan contact op met de afdeling Marketing en Communicatie (077) 397 92 08 of communicatie@maashorst.rabobank.nl.