Medicidesk

De gezondheidszorg is volop in beweging. Toenemende marktwerking, schaalvergroting en uw eigen ontwikkeling vragen al uw aandacht. U werkt hard om uw patiënten passende zorg te bieden en de gezondheid van uw patiënten te beschermen en verbeteren. Maar vraagt u zich wel eens af of uw financiële planning wel gezond is?

De Medicidesk van Rabobank Apeldoorn en omgeving adviseert specialisten in loondienst en zelfstandigen uit de medische wereld. Onze adviseurs weten wat er speelt in de lokale gezondheidszorg en zij kennen de financiële mogelijkheden en regelingen die er zijn voor medici. Vanuit een integrale kijk op zowel uw privé als zakelijke situatie helpen wij bij het inrichten van een gezonde financiële structuur.

De Medicidesk

Een deskundig team met uitgebreide kennis van de medische wereld geeft u inzicht in en overzicht op uw financiële situatie en helpt u bij het realiseren van uw doelen en ambities. U kunt bij de Medicidesk terecht voor:

  • Advies over uw vermogensopbouw en financiële planning;
  • Het vinden van een geschikte hypotheek voor uw huis;
  • Het optimaal inrichten van uw betalingsverkeer;
  • Advies bij het inkopen, oprichten of overdragen van uw onderneming, zelfstandige behandelcentra of een maatschap;
  • Particuliere en zakelijke verzekeringen;
  • Toegang tot ons netwerk in Apeldoorn en omgeving: wij brengen u in contact met de notaris, accountant of makelaar;
  • Hoogwaardige, praktische en inspirerende kennis over uw branche.

Persoonlijk contact

Wilt u meer informatie? De Medicidesk van Rabobank Apeldoorn en omgeving kunt u bereiken via telefoonnummer 055 – 578 48 89 of mail naar medicidesk.apeldoorn@rabobank.nl. Onze adviseurs (op de foto van links naar rechts) staan voor u klaar:

  • Gert van den Berg, Financieel Adviseur, Gert.van.den.Berg@rabobank.nl. 
  • Theo Veeneman, accountmanager Private Banking, Theo.Veeneman@rabobank.nl. 
  • Jan Timmermans, manager Medicidesk, Jan.Timmermans@rabobank.nl. 
  • Esther Staal, assistent accountmanager, Esther.Staal@rabobank.nl. 
  • Toine Neggers, accountmanager MKB, Toine.Neggers@rabobank.nl. 
  • Leon Buter, accountmanager Groot Zakelijk, Leon.Buter@rabobank.nl. 
  • Wichard Bruinink, accountmanager MKB, Wichard.Bruinink@rabobank.nl.

Mail de Medicidesk

Lees meer over de Rabobank Medicidesk

Contact

24 uur per dag bereikbaar via telefoon en chat.


Particulieren


Bedrijven