Ledenmagazine Rabo &Co op de mat bij onze leden

22 maart 2022 14:22

De nieuwste Rabo &Co wordt vanaf vandaag bezorgd bij al onze leden. Ook zijn er losse exemplaren in de bankhal om klanten mee te inspireren. Het magazine heeft dankzij een restyle nieuwe rubrieken zoals Kleingeld, Vraag het Rabobank en Oud & Nieuw.

Rabo &Co voorjaarseditie 2022

Rabo &Co bevat centrale, regionale en lokale content. Daardoor is elk magazine uniek. In deze editie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld, deelt CTO Roel Hellmonds van Eindhoven Airport zijn visie over elektrisch vliegen, geven we Ingrid Heusschen (lokale vrijwilliger) het podium, gaan we op reportage bij bakkerij van Heeswijk, krijgt de campagne Duurzaam Wonen volop aandacht en duiken we in de toekomst van voedsel bij onze klant Jasper van Altena van Pascal Processing uit Helmond. Veel leesplezier!

Bekijk hier de editie van Peelland Zuid

Bekijk hier de editie van Helmond Peel Noord

Bekijk hier de editie van Land van Cuijk & Maasduinen

Bekijk hier de editie van De Kempen

Bekijk hier de editie van Hart van De Meierij

Bekijk hier de editie van Uden Veghel

Bekijk hier de editie van Regio Eindhoven

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co bieden we onze leden lokale en landelijke aanbiedingen. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen.

Ledenaanbiedingen Peelland Zuid

Ledenaanbiedingen Helmond Peel Noord

Ledenaanbiedingen Land van Cuijk & Maasduinen

Ledenaanbiedingen van De Kempen

Ledenaanbiedingen van Hart van De Meierij

Ledenaanbiedingen van Uden Veghel

Ledenaanbiedingen van Regio Eindhoven