Nieuwe samenstelling van onze ledenraad

16 februari 2021 10:00

Vanuit de missie ‘Growing a better world together’ draagt Rabobank bij aan het oplossen van maatschappelijke problemen. Wij gaan voor een betere wereld waar we samen aan werken. Het gaat om jou, om elkaar, om je leefomgeving en om de wereld. Als coöperatieve bank, zet Rabobank haar kennis, netwerk en financiën in om de regio sterker te maken. Onze ledenraad behartigt het belang van onze klanten en leden. De ledenraad is betrokken bij lokale activiteiten en is sparringpartner voor directie en raad van commissarissen. Jaarlijks vinden er wisselingen plaats in de samenstelling. Rabobank Rijk van Nijmegen heet de nieuwe ledenraadsleden van harte welkom!

Joris BouwmeisterJuliette van den DolderKim GeurtsBart van HoofLeonie KerstenBiljana MarkovicChristian van MunsterFrank PardijsJoost PeerFabiënne TaksArjan VerhagenSandra de Vries

Daarnaast zijn we erg blij met de herbenoeming van onze leden:

John LoomanRifat KarahanWilliam NillesenBart ScholtensGeoffrey SchoutenTurgay Tankir