Rabo &Co op de mat én in de mailbox bij ruim 100.000 leden in onze kring

9 april 2024 14:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 9 april bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende regionale verhalen. Rabo &Co is geprint en digitaal beschikbaar.

event

In deze voorjaarseditie lees je onder andere hoe Nienke Verweij-Coolman uit Heiloo haar inzichten deelt over geld en het belang van een goede financiële balans in de rubriek “Ik Blik Terug” en maak je kennis met Esther van Rijke, een toegewijde vrijwilliger bij het Familiehuis Noordwest Alkmaar. Haar inzet voor families van ziekenhuispatiënten is zonder twijfel bewonderenswaardig. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen