Rabo &Co op de mat én in de mailbox bij 1,65 miljoen leden

23 november 2023 14:30

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 21 november bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen.

Gezin samen aan eettafel met administratie

Voor het eerst presenteren we ook een digitale Rabo &Co. De digitale Rabo &Co biedt dezelfde artikelen als de print editie en heeft daarnaast extra content zoals video en audio. Leden van Rabobank kunnen zelf kiezen hoe zij Rabo &Co willen ontvangen. Wil je Rabo &Co voortaan liever digitaal ontvangen? Dat kan. Op deze pagina lees je hoe je je voorkeur kan registreren.

In de najaarseditie lees je hoe jong & oud omgaan met geld, vertelt Mariëlle Lichtenberg over 125 jaar Rabobank en zetten we een vrijwilliger in de spotlights. Ook gaan we op reportage in jouw regio en duiken we in de wereld van innovaties. Veel leesplezier!

Bekijk hier de nieuwste Rabo &Co.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen: