Rabo &Co op de mat!

5 juli 2022 12:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 6 december bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen.

In de wintereditie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld en vertelt Marthijs Roorda van GreenInclusive over de impuls die vezelhennep geeft aan de bouw, de landbouw, het milieu en de maatschappij. We zetten een lokale vrijwilliger in de spotlights en de reportage gaat deze keer over Sportstichting Dol Fijn in Drachten. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze lokale én landelijke ledenaanbiedingen.

Wel klant maar nog geen lid?

Klant van Rabobank en wil je ons ledenmagazine ook thuis ontvangen? Word dan lid! Ga in de Rabo App naar Zelf regelen -> Lidmaatschap -> en doe mee! Of klik hier.