Nieuwe samenstelling van onze ledenraad

28 november 2023 21:23

Vanuit de missie ‘Growing a better world together’ draagt Rabobank bij aan het oplossen van maatschappelijke problemen. Wij gaan voor een betere wereld waar we samen aan werken. Het gaat om jou, om elkaar, om je leefomgeving en om de wereld.

Ledenraadsleden gezocht voor Rabobank Maas en Waal – Oost Betuwe

Als coöperatieve bank, zet Rabobank haar kennis, netwerk en financiën in om de regio sterker te maken. Onze ledenraad behartigt het belang van onze klanten en leden. De ledenraad is betrokken bij lokale activiteiten en is sparringpartner voor directie en raad van commissarissen. Jaarlijks vinden er wisselingen plaats in de samenstelling. Rabobank Maas en Waal - Oost Betuwe heet de nieuwe ledenraadsleden van harte welkom!

    Bas Pansier uit Bergharen Eugène Scholberg uit Elst Cornald van Strien uit Elst Bas Kampen uit Elst

Daarnaast zijn we erg blij met de herbenoeming van Herman Janssen uit Altforst.

Ook interesse om aan te sluiten bij de ledenraad?
Bekijk hier de vacature tekst en we zien jouw motivatie en cv graag tegemoet.