Medicidesk, uw financiën zijn onze zorg

U werkt hard voor een doel: uw patiënt de best mogelijke zorg bieden. Maar ook naast uw werk wilt u succes hebben. Weet u wat u uiteindelijk overhoudt aan al uw inspanningen? Hoe staat het met de financiële gezondheid van uzelf? En van uw onderneming of praktijk?

Advies op maat

De adviseurs van de Medicidesk begrijpen hoe belangrijk het is om op het gebied van financiële zaken met u mee te denken. De Medicidesk biedt u een vast aanspreekpunt dat:

  • een vast aanspreekpunt met kennis van de medische wereld en toegang tot een groot netwerk
  • een sparringpartner voor financiële vraagstukken waaronder inkoop in een onderneming, overname praktijk, oprichten van een HOED, GOED of ZBC
  • advies over financiële producten in samenhang met uw praktijk zoals betalingsverkeer, verzekeringen en financiering van apparatuur
  • advies over vermogensopbouw, aankoop eigen woning, oudedagsvoorzieningen en financiële planning

Onze adviseurs staan voor u klaar

Wilt u concrete adviezen en individuele oplossingen? Bij de Medicidesk zijn uw financiën onze zorg. De volgende adviseurs staan voor u klaar:

Bedrijven

Henk Robbe 
Accountmanager MKB Gezondheidszorg
Henk.Robbe@rabobank.nl

Monique Vroom
Accountmanager MKB Vrije beroepen
Monique.Vroom@rabobank.nl

Petra Buitelaar
Assistent Accountmanager Vrije Beroepen
Petra.Buitelaar@rabobank.nl

Mari Kom-Giogobiani
Assistent Accountmanager Vrije Beroepen
Mari.Kom@rabobank.nl

Robert Nuis
Assistent Accountmanager Vrije Beroepen
Robert.Nuis@rabobank.nl

Private banking

Jachin van Hoeven
Private Banker Medicidesk
Jachin.van.Hoeven@rabobank.nl
Tel: 06 519 343 01

Pieter- Jan van Meerten
Private Banker Medicidesk
Pieter-Jan.van.Meerten@rabobank.nl
Tel: 06 539 611 40

Esther Wapstra
Assistent Private Banker Medicidesk
Esther.Wapstra@rabobank.nl

Nathalie Sta
Assistent Overige Vrije Beroepen
Nathalie.Sta@rabobank.nl

Erik van Wageningen
Private Banker Medicidesk
Erik.van.Wageningen@rabobank.nl

Persoonlijk contact

U kunt onze adviseurs per mail bereiken via Esther.Wapstra@rabobank.nl.

Stuur een mail

Lees meer over de Rabobank Medicidesk