Medicidesk

De zorg verandert in razend tempo. Oplossingen, maar ook nieuwe vragen en uitdagingen zijn aan de orde van de dag. U werkt hard voor uw doel: patiënten de best mogelijke zorg bieden. Maar ook naast uw werk wilt u succes hebben. Wat leveren uw inspanningen eigenlijk op? Hoe staat het met de financiële gezondheid van uzelf? En van uw onderneming of praktijk?

Uw financiën, onze zorg

Onze accountmanagers van Medicidesk begrijpen hoe belangrijk het is om op het gebied van de gezondheidszorg met u mee te denken. Medicidesk biedt u een vast aanspreekpunt met kennis van de medische wereld. U kunt bij ons terecht voor advies over:

  • Inzicht in en overzicht op uw financiële situatie
  • Financiële producten in verband met uw praktijk en betalingsverkeer
  • Zelfstandige behandelcentra (ZBC’s) en maatschappen
  • Het oprichten van of overdragen van uw praktijk
  • Zakelijke verzekeringen
  • Het kopen van een huis als u werkt met tijdelijke dienstverbanden
  • Het waarmaken van vernieuwende (zorg)ideeën.

Maak kennis met onze adviseurs!

Wilt u concrete adviezen en individuele oplossingen? Bij Medicidesk zijn uw financiën onze zorg. 

De volgende adviseurs staan voor u klaar:

vrouw leest een boek op de vensterbank

Private Banking

Bettina Hoeksema – den Edel
Accountmanager Private Banking
Bettina.Hoeksema@rabobank.nl
+31 (0)6 51 59 10 26

Jeroen Wintgens
Financieel Adviseur
Jeroen.Wintgens@rabobank.nl
+31 (0)6 22 91 89 20

Noël Laumen
Manager Particulieren, Private Banking & Vermogensmanagement
Noel.Laumen@rabobank.nl
+31 (0)6 11 36 55 45

Bedrijven

Peter Frissen
Accountmanager Grootzakelijk
Peter.Frissen@rabobank.nl +31 (0)6 13 39 47 31

Miriam Stevens – van Herten 
Accountmanager MKB
Miriam.Stevens@rabobank.nl
+31 (0)6 51 59 10 26

Wendy Willems – Wijnen
Accountmanager MKB
Wendy.Willems@rabobank.nl
+31 (0)6 22 55 72 63 

Romy Winkens
Accountmanager MKB 
Romy.Winkens@rabobank.nl
+31 (0)6 50 44 55 66