Man en vrouw bij motor

Wealth Management

In Nederland zijn zo’n 4.000 miljonairs die een vermogen van € 10 miljoen of meer bezitten. Wij begrijpen dat het beheer van dit soort vermogens vraagt om extra aandacht, toewijding en deskundigheid. Dat bieden wij met Wealth Management.

Met Wealth Management kunt u rekenen op:

Persoonlijke aandacht via uw eigen Wealth Manager: hij of zij is uw vertrouwenspersoon en aanspreekpunt.Een deskundig team dat zich bezighoudt met het uitvoeren en begeleiden van uw vermogensvraagstukken en strategie. Zo nodig werken zij graag samen met uw andere adviseur(s).Ons uitgebreide netwerk binnen en buiten de bank, ook internationaal. Ons netwerk is uw netwerk.

Maak kennis met een aantal van onze Wealth Managers

Patrick Verbeij

Patrick Verbeij

Directeur Wealth Management

06 51 16 55 45

patrick.p.verbeij@rabobank.nl

Raymond van Erven

Raymond van Erven

Senior Wealth Manager

06 51 75 26 81

raymond.van.erven@rabobank.nl

Frank Korver

Frank Korver

Senior Wealth Manager

06 30 10 09 52

frank.korver@rabobank.nl

Farid el Krami

Farid el Krami

Senior Wealth Manager

06 22 48 63 06

farid.el.krami@rabobank.nl

William van Galen

William van Galen

Senior Wealth Manager

06 13 06 76 48

william.van.galen@rabobank.nl

Karin Baltussen

Karin Baltussen

Senior Wealth Manager

06 12 83 52 29

karin.baltussen@rabobank.nl