Medicidesk

Speciaal voor medici: Rabo Medicidesk

Als zorgprofessional wil je dat jouw patiënten de beste zorg ontvangen. In een wereld waarin ontwikkelingen in de gezondheidszorg elkaar in rap tempo opvolgen, kan dat nog een hele uitdaging zijn. Zo heeft de stijgende zorgvraag, de invloed van technologie en de nieuwe manier van samenwerken invloed op de toekomst van de sector. Hoe draag jij als zorgprofessional bij aan een toekomstbestendige gezondheidszorg? De adviseurs van de Rabo Medicidesks staan klaar om je daarbij te helpen.

Figuur zit in ampersand

Waarom de Rabo Medicidesk?

De Rabo Medicidesk adviseert professionals in loondienst en zelfstandigen uit de medische wereld. Onze adviseurs weten wat er speelt in de regionale en lokale gezondheidszorg. Zij zijn vertrouwd met de financiële onderwerpen die in het bijzonder voorkomen bij (para)medici. Met deze kennis helpen zij jou om de financiële gezondheid van jebedrijf of praktijk te verbeteren. Ook denken ze mee over het verder professionaliseren van de gezondheidszorg en kijken ze mee op wat de inspanningen van jou als medicus opleveren.

Diensten van de Rabo medicidesk

De adviseurs van de Rabo Medicidesk begrijpen hoe belangrijk het is om met je mee te denken over de gezondheidszorg. Je krijgt een vast aanspreekpunt die kennis heeft van de medische wereld, waarbij je terecht kunt over:

bancaire diensten voor investeringen in de praktijk; het financieren van de start, groei of overname van een praktijk; het kopen van een woonhuis, ook als je werkt met tijdelijke dienstverbanden; het financieren van de start, groei of overname van een zelfstandig behandelcentrum (ZBC) ; zakelijke en particuliere verzekeringen; het waarmaken van vernieuwende (zorg)ideeën; private initiatieven, zoals kleinschalige care instellingen en multidisciplinaire gezondheidscentra.

De medicidesk in jouw regio

De Rabo Medicidesks zijn verspreid over 14 regio’s in Nederland. Hieronder vind je een overzicht van de medicidesks en bijbehorende contactpersonen. Wil je kennismaken met de Rabo Medicidesk in jouw regio?

Regio Contactpersoon Telefoonnummer
Groningen Drenthe Paul.Stevens@rabobank.nl 06-50254883
Friesland Fetze.Gaastra@rabobank.nl 06-54650983
Midden-Oost Nederland Sjoerd.de.Haan@rabobank.nl 06-23185935
Twente Achterhoek Robin.Pals@rabobank.nl 06-57566689
Gelderland Zuid Frank.Lowik@rabobank.nl 06-51029606
Noord Holland Noord Mathijs.Vink@rabobank.nl 06-12993667
Midden Nederland Kaneshka.Burhan@rabobank.nl 06-83094554
Metropool Regio Amsterdam Pieter.Mullink@rabobank.nl 06-12113724
Leiden-Haaglanden Esther.Remmerswaal@rabobank.nl 06-20089112
Zuid-Holland Rob.Reedijk@rabobank.nl 06-10790296
Zuidwest Nederland Miranca.Hage@rabobank.nl 06-13678338
Midden Brabant Mirjam.Reijs@rabobank.nl 06-20568751
Oost Brabant John.Paul.van.Heel@rabobank.nl 06-12336815
Limburg John.Janssen@rabobank.nl 06-13440379