Beschikbaarheid online bankdiensten

Hieronder geven we de beschikbaarheid aan van onze diensten voor Rabo Online Bankieren, Rabo Mobielbankieren, iDEAL en PIN- betalingen.

Beschikbaarheid Rabo Online Bankieren en Rabo Mobielbankieren

Update: 12 april 2024Rabo Online BankierenRabo Mobielbankieren
Tijdvak06.30 - 01.00 uur06.30 - 01.00 uur
Gemiddeld in het afgelopen jaar99,61%99,66%
Maart 202499,80%99,75%
Februari 202499,02%99,85%
Januari 202499,67%99,66%
December 202399.61%99,55%
November 202399,89%99,89%
Oktober 202399,60%99,60%
September 202399,65%99,66%
Augustus 202399,66%99,65%
Juli 202398,99%98,99%
Juni 202399,43%99,43%
Mei 202399,79%99,79%
April 202399,90%99,90%

Beschikbaarheid iDEAL- en pin-betalingen

Update: 15 mei 2024 iDEAL-betalingen Pin-betalingen
Tijdvak 06.30 - 01.00 uur01.00 - 06.30 uur06.30 - 01.00 uur01.00 - 06.30 uur
Gemiddeld in de afgelopen 3 mnd 99,92%100%100%100%
April 202499,99%100%100%100%
Maart 202499,93%100%100%100%
Februari 202499,83%100%100%100%
Januari 202499,75%99,97%100%100%
December 202399,34%100%100%100%
November 202399,95%100%100%100%
Oktober 202399,88%99,43%100%100%
September 202399,67%99,84%100%100%
Augustus 202399,66%100%100%100%
Juli 202399,04%99,86%100%100%
Juni 202399,63%99,61%99,99%99,98%
Mei 202399,93%99,89%100%100%
April 202399,99%100%100%100%
Maart 202399,80%100%100%100%
Februari 202399,81%98,43%100%100%
Januari 2023100%100%100%100%
December 2022100%99,96%100%100%
November 2022100%100%100%100%
Oktober 202299,65%100%100%100%
September 2022100%99,89%100%100%
Augustus 202299,82%99,82%100%100%
Juli 202299,97%99,90%99,99%99,97%
Juni 202299,97%99,89%99,95%100%
Mei 202299,98%100%100%100%
April 2022100%100%100%100%
Maart 2022100%100%100%100%
Februari 202299,76%99,90%100%100%
Januari 202299,41%98,22%100%100%
December 202199,99%100%100%100%
phone

Hulp nodig?