Rabo &Co op de mat bij ruim 70.000 Friese Rabobank leden

13 maart 2023 11:16

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 14 maart bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen.

Verzend het artikel per e-mail

Rabo &Co bevat centrale, regionale en lokale content. Daardoor is elk magazine uniek. In deze editie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld, vertelt Folkert Botma uit Engwierum over regeneratieve landbouw en zetten we een lokale vrijwilliger in de spotlights. Ook gaan we op reportage: dit keer bij Pegasus in Lemmer en we duiken in de toekomst van verpakkingen bij Sparck Technologies. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze lokale én landelijke ledenaanbiedingen.

Wel klant maar nog geen lid?

Klant van Rabobank en wil je ons ledenmagazine ook thuis ontvangen? Word dan lid! Ga in de Rabo App naar Zelf regelen -> Lidmaatschap -> en doe mee! Of klik hier.