Voorjaarseditie Rabo &Co is uit! Bekijk ook onze ledenaanbiedingen!

22 maart 2022 15:15

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 22 maart bezorgd bij onze leden. Het magazine heeft dankzij een restyle nieuwe rubrieken zoals Kleingeld, Vraag het Rabobank en Oud & Nieuw

Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen. In deze editie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld, vertelt Floor van Workum in Eureka! over de klimaat aanpak van Rabobank en geven we een lokale vrijwilliger het podium. Ook gaan we op reportage en duiken we in de toekomst van voedsel. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier

Klant van Rabobank en wil je ons ledenmagazine ook thuis ontvangen? Word dan lid! Ga in de Rabo App naar Zelf regelen -> Lidmaatschap -> en doe mee! Of klik hier .

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co bieden we onze leden nieuwe aanbiedingen. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen.