Rabo &Co op de mat bij 1,6 miljoen leden

9 maart 2023 18:53

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 14 maart bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen.

Verzend het artikel per e-mail

In deze editie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld, vertelt Jan-Willem Vogels in Eureka! over onze aanpak voor het vergroenen van bedrijventerreinen en zetten we een lokale vrijwilliger in de spotlights. Ook gaan we op reportage en duiken we in de toekomst van voedsel. Veel leesplezier!

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben?


Bekijk hier de nieuwste Rabo &Co en onze ledenaanbiedingen!