De voorjaarseditie van Rabo &Co is uit!

9 april 2024 9:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 9 april bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende regionale verhalen. Rabo &Co is geprint en digitaal beschikbaar.

Voorjaarseditie Rabo &Co

IIn de voorjaarseditie lees je onder andere over de waarde van een lege wijnfles volgens Remco Krol van Pottle en Jeen Nijboer vertelt in de rubriek Eureka! dat we boeren met meer dan alleen financiële dienstverlening helpen. Daarnaast komen de Coöperatiekring Fryslân en de Buurtkok uit Heerenveen aan het woord. Voor de reportage gingen we dit keer naar Drogeham waar hard gewerkt wordt aan het opknappen van het Feanstser skûtsje. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier: Sneek-ZuidWest Friesland - Rabo &Co (rabobank.nl)

Ledenaanbiedingen
In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen