De zomereditie van Rabo &Co is uit!

9 juli 2024 12:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 9 juli bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende regionale verhalen. Rabo &Co is geprint en digitaal beschikbaar.

Rabo &Co zomereditie losse afbeelding

Voor deze zomereditie spraken we o.a. met OPNIEUW in Buitenpost, zwembad De Klomp in Wommels en Hospice Sneek. We gingen op pad met de vogelwacht van Wolvega en we interviewden vrijwilligers van de Stichting Friese Rijders voor Oekraïne.

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier: Sneek-ZuidWest Friesland - Rabo &Co

Ledenaanbieding
In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Dit keer kun je als lid met korting naar het Iepenloftspul Jorwert. Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen