Rabo &Co op de mat én in de mailbox bij ruim 100.000 leden in onze kring

9 april 2024 14:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 9 april bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende regionale verhalen. Rabo &Co is geprint en digitaal beschikbaar.

event

In deze voorjaarseditie lees je over Kringloop Saartje in Wieringerwerf: hier krijgen niet alleen spullen een tweede leven, ook is het een warme ontmoetingsplek voor mensen uit de regio. Daarnaast biedt Kringloop Saartje kansen aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, zodat zij zich kunnen ontwikkelen. Ook nemen we een kijkje bij Stichting Taalweek Julianadorp, waar vrijwilligers zich met vol passie inzetten om mensen met een migratie-achtergrond de Nederlandse taal te leren.

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen.