Rabo &Co op de mat én in de mailbox bij ruim 100.000 leden in onze kring

9 april 2024 14:00

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 9 april bezorgd bij onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende regionale verhalen. Rabo &Co is geprint en digitaal beschikbaar.

Figures

In deze voorjaarseditie lees je onder andere hoe Tosca Mastenbroek en Ruud Vriend uit Hem met hun passie en doorzettingsvermogen Zonzo hebben opgericht. Ze delen hun reis die begon met een klein project en uitgroeide tot een groot succesvol bedrijf. Daarnaast maak je kennis met het familiebedrijf Dick de Wit in Bovenkarspel, dat van een kleine dorpswinkel is uitgegroeid tot de grootste modezaak van Noord-Holland. De tweede en derde generatie zijn aan het woord.

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier.

Ledenaanbiedingen

In elke editie van Rabo &Co staan nieuwe aanbiedingen voor onze leden. Van korting op zonnepanelen tot mooie producten en diensten van maatschappelijke ondernemers. Benieuwd wat we je deze keer te bieden hebben? Bekijk dan hier onze ledenaanbiedingen