Voordracht voor de ledenraad

24 augustus 2026 17:59

Rabobank De Langstraat telt bijna 21.000 leden. De ledenraad vertegenwoordigt hen en vormt de verbinding tussen onze leden en de bank. Ben je lid van Rabobank De Langstraat en wil je zelf iemand voordragen voor de ledenraad? Dien je voordracht dan vóór 8 september schriftelijk in, voorzien van handtekeningen van minimaal tien leden. Zijn er geen andere voordrachten, dan zijn deze kandidaten automatisch benoemd als lid van de ledenraad.

LR DL

Bram Paulussen

Ik zie elke dag hoeveel ideeën, energie en talent er in De Langstraat aanwezig zijn, zeker onder jongeren. Ik geloof dat er mooie dingen ontstaan als je mensen bij elkaar brengt, ruimte geeft aan nieuwe ideeën en samen aan de slag gaat. In de Ledenraad wil ik ervoor zorgen dat ook nieuwe generaties meedenken én meedoen. Niet praten óver elkaar, maar met aandacht, plezier en ambitie samen bouwen aan een sterke en betrokken regio.

Jarno van Lamoen

De Langstraat heeft alles in huis om economisch én maatschappelijk sterk te blijven, maar dat vraagt wel dat we blijven luisteren naar wat er speelt. Vanuit de Ledenraad wil ik signalen uit de praktijk verbinden met de maatschappelijke ambities van Rabobank. Zo kunnen we samen werken aan een toekomstbestendige regio waarin ondernemers, organisaties en inwoners zich kunnen blijven ontwikkelen.