Rabo &Co op de mat bij 1,5 miljoen leden

22 maart 2022 16:15

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 12 juli bezorgd bij al onze leden. Het magazine heeft dankzij een restyle nieuwe rubrieken zoals Kleingeld, Vraag het Rabobank en Oud & Nieuw.

De nieuwste Rabo &Co, het ledenmagazine van Rabobank, wordt vanaf 12 juli bezorgd bij al onze leden. Rabo &Co verschijnt drie keer per jaar en bevat inspirerende lokale, regionale en landelijke verhalen.

In deze editie lees je o.a. hoe jong & oud omgaan met geld, vertelt Jelmer van de Mortel over een nieuw initiatief van Rabobank rond boslandbouw en zetten we een lokale vrijwilliger in de spotlights. Ook gaan we op reportage en duiken we in de toekomst van voedsel. Veel leesplezier!

Bekijk onze nieuwste Rabo &Co hier: Rabo &Co Zomereditie 2022.