Rabobank Coöperatiefonds De Kempen ondersteunt 10 nieuwe initiatieven!
In het 1e kwartaal 2026 heeft het Rabobank Coöperatiefonds 10 verenigingen en stichtingen ondersteund bij initiatieven gerelateerd aan coöperatieve thema’s, zoals het versterken van lokale gemeenschappen, financieel gezond leven, energie- en voedseltransitie.

Goed nieuws, 10 lokale initiatieven ontvingen een bijdrage vanuit ons Coöperatiefonds
In het 1e kwartaal van 2026 heeft het Rabobank Coöperatiefonds verenigingen en stichtingen ondersteund bij initiatieven gerelateerd aan coöperatieve thema’s, zoals het versterken van lokale gemeenschappen, financieel gezond leven, energie- en voedseltransitie.
Mensen samenbrengen. Talenten benutten. Een sociaal netwerk opbouwen. Elkaar verder helpen. Daar heeft de hele maatschappij baat bij. Dat moeten we niet alleen koesteren maar ook steunen. Daarom geven we als coöperatieve bank ieder jaar een deel van onze winst terug aan de samenleving.
Mede via het Coöperatiefonds steunt Rabobank initiatieven die de regio versterken. De beoordeling van de aanvragen is in handen van de commissie Coöperatiefonds die bestaat uit leden van onze ledenraad. De commissie beoordeelt op basis van de voorwaarden of initiatieven een bijdrage uit het fonds ontvangen.
De 10 verenigingen/stichtingen die in het 1e kwartaal een bijdrage hebben ontvangen zijn:
| 1. Buurtvereniging 't Huukske - Valkenswaard: | Verduurzaming buurthuis |
| 2. Stichting Technika 10 Valkenswaard: | Aanschaf nieuwe laptops voor educatie |
| 3. Stichting Buurtzorg Nederland - Bergeijk: | Aanschaf bakfiets |
| 4. Zorgcoöperatie Hoogeloon: | Vervanging duofiets |
| 5. Voetbalvereniging HMVV - Reusel-de Mierden: | Pannaveld sportpark de Leeuwerijk Hooge Mierde |
| 6. Samen tegen Kanker Valkenswaard: | Powerevent 2026 |
| 7. Stichting THOF wonen - Bergeijk: | Inrichten gezamenlijke ruimte voor jongeren met licht verstandelijke beperking/vorm van autisme |
| 8. Buurtvereniging Breestraat - Bladel: | Renovatie kerststal |
| 9. Stichting Duofietsen Luyksgestel: | Oprichten stichting, aanschaf en onderhoud 3 duofietsen |
| 10. Stichting Georganiseerd Burger Overleg Hapert: | Realiseren klein amfitheater Kasteelpark Hapert |
Heeft jouw vereniging of stichting een goed idee dat gericht is op het verbeteren van de maatschappelijke, sociale, culturele en economische omgeving van De Kempen? En zoek je naar kennis, netwerk en/of financiële middelen om dit idee te realiseren? Dan biedt het Rabobank Coöperatiefonds wellicht een uitkomst.
Wil jij meer weten over het Rabobank Coöperatiefonds en onze overige fondsen? Je leest meer via deze link: Onze coöperatieve bijdrage - De Kempen - Rabobank